Najważniejszy jest fakt że NIGDY do instalacji nie potrzebujemy: demontować jednostek nawigacyjnych, rozbierać na części, lutować, klonować urządzeń ani wykonywać jakiejkolwiek ingerencji która w przyszłości może skutkować negatywnym działaniem na państwa jednostkę główną nawigacji a nawet samochód. Jeżeli ktokolwiek chce wykonywać w/w czynności to niemal w 100% nie jest prawowitym właścicielem oprogramowania lecz jedynie marnym ZŁODZIEJEM który podszywa sie pod naszą markę. Zatem proszę się zastanowić czy usługa wykonywana u (nie bójmy się tego powiedzieć) ZŁODZIEJA warta jest ryzyka.

Przed instalacją u konkurencji warto zapytać czy osoba/firma która ma wykonać usługę posiada np: metryczkę nagrania lektorskiego do państwa systemu, czy będzie rozkręcać urządzenie, ile to będzie trwało (u nas instalacja menu i lektora to najczęście kwiestia kliku minut!!!). Pewnie najczęstszą odpowiedzią będzie cisza w słuchawce lub jakieś wykrętne kłamstwa ponieważ zawsze mamy wyłączność na głos lektorki i żadna firma nie może i nie bedzie mogła jej użyć ani teraz ani w przyszłości. Jeżeli znajdą się państwo w sytuacji że po wgraniu przez niepowołane firmy znajdą w tłumaczeniach nasze logo, usłyszą głos naszej lektorki lub tłumaczenia będą identyczne z naszymi, prosimy o kontakt, a z całą pewnością wyciągniemy konsekwencje opisane poniżej.

Informujemy że wszystkie programy które instalujemy w pojazdach są napisane przez nas osobiście. Tłumaczenia, nasze logo i głos lektora objęte są OCHRONĄ PRAWA AUTORSKIEGO, które w przypadku kradzieży przez firmy trzecie będą odpowiadały przed Sądem (sprawę może wytoczyć zarówno firma Uczymyautapolskiego mająca wyłączne prawa do nagrań jak i firma Bank Głosów producent lektora a w skrajnych przypadkach możliwe jest także wytoczenia sprawy cywilnej przez samą lektorkę). Każdy system, w którym wykonujemy instalację zawsze aktualizujemy do najnowszej wersji, wielokrotnie testujemy pod względem poprawności działania następnie trafia do instalacji dla klienta końcowego. Gdyby mieli państwo jakąkolwiek wątpliwość, prosimy o kontakt telefoniczny w zakładce kontakt.

Do każdej instalacji wystawiamy certyfikat świadczący o wykonaniu usługi przez firmę Uczymy Auta Polskiego.Miłego dnia życzy firma Uczymy Auta Polskiego
Tomasz Szuta
Karol Chojnowski