Polskie Menu - Uczymy Auta Polskiego!


Jesteśmy profesjonalistami którzy stworzyli „świat polskiego menu“ w naszym kraju oraz markę „UCZYMY AUTA POLSKIEGO“. To my zapoczątkowaliśmy ideę jaka zrodziła się w naszych głowach w roku 2003 borykając się z problemem braku polskiego języka w fabrycznych systemach nawigacyjnych . Nasza praca stanowi dla nas ogromną pasję a za razem umila na co dzień życie użytkownikom aut, pozwalając na łatwą komunikację ze skomplikowanymi systemami nawigacyjnymi. Posiadamy najbogatszą ofertę aktualizacji na polskim rynku . Większość programów dostępnych u konkurencji są najczęściej efektem naszej pracy - z całą pewnością jesteśmy najlepsi w tej dziedzinie !!!

UCZYMY AUTA POLSKIEGO


Navi-Project:
Nawigacjami fabrycznymi zajmujemy się od 2004 roku. Wszystko co tworzymy wykonujemy po to, aby ułatwić naszym klientom komunikację ze skomplikowanymi systemami nawigacyjnymi.
Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów stworzyliśmy możliwość aktualizacji oprogramowania z polskim językiem do fabrycznych systemów nawigacji. Zajmujemy się także serwisem oraz naprawą urządzeń nawigacyjnych seryjnie montowanych w autach.
Zapraszamy państwa do naszego serwisu w Łomży, działamy także mobilnie obsługując Warszawę, jesteśmy tam trzy razy w tygodniu lub na życzenie klienta.

Mickiewicza 27
18-400 Łomża
kom.: +48 516 757 656
www.navi-project.pl